Ako to všetko začalo?

Nečakajte, že budeme normálne. :D Niečo také neplatí ani o jednej z nás. 


Sme skvelé kamarátky! 

I keď od seba bývame desiatky kilometrov, jedna druhú považujeme ako jednu z najlepších kamošiek ♥ ♥ ♥  


Bolo 21. augusta 2013, kedy Hikari komentovala Sabaku 14. diel FF, ktorú vydávala na Konohe. Napísali si pár správ, kde sa jedna druhej predstavili menom. Konverzácie neutíchali niekoľko dní, týždňov až sa nakoniec presunuli na facebook, kde si mohli nerušene vypisovať každý deň. :)  

Zistilo sa, že sú úplne rovnako retardované a že si skvelo rozumejú. História Zakázaného ovocia nie je taká vzrušujúca, ako by možno človek čakal. Pôvodne (i keď napísaný bol len prológ) na tejto FF mala pracovať Hikari s niekým iným, avšak daná osoba rezignovala. A ono to pokračovalo takto...

Vidíte? Žiadna veda. Ani Sabaku dlho nepremýšľala a vrhli sa spolu na to...

...

Presne 14 dní na to bol vydaný prvý diel Zakázaného ovocia a od tej doby je tu až doteraz pre vás. ♥ ♥ ♥


O Sabaku...

Sasuke, Sakura

Ahoj ^.^ 

Moje meno je Nikoleta a musím povedať, že na prezývku Sabaku no Tanaris som si zvykala dlho. Ani netuším prečo, ale po tých zhruba piatich rokoch už je to v pohode. :D Tento pseudonym je spojením mojej obľúbenej hry  (kde Tanaris je krajina, zhodou okolností - púšť) a obľúbenej postavy z Naruta. 

Popravde...presne si nepamätám, ako som sa dostala k písaniu. Inšpirovali ma FF na Konoha.cz, ktoré som čítala a nabudili ma k tomu, aby som zo svojej mysle vypustila svoje šialené nápady. 
Vždy som mala bujnú fantáziu a tak vznikla Tanaris Inuzuka, ktorej príbeh doteraz píšem v sérií Zmätený Kazekage.
 


Narodila som sa 29. júna, mám 21 a vždy som nadávala na to, že som tá najmladšia medzi spolužiakmi a že som malá.  -_- Ako decko som musela byť hrozne otravná, keď si vezmem to, aká som teraz. :D Študovala som analytickú chémiu a potom sa vydala ďalej na vysokú. Prvá nevyšla a tak som druhým rokom materiálový technológ. Uvidíme, čo ešte zo mňa vyrastie... 

Ujíždím na LoLku, World of Warcraft, Game of Thrones a Big Bang Theory. Milujem zimu, varenie a neznášam leto! >.<  Lasagne je to najlepšie jedlo na svete spolu s rajčinami!
A vyrastala som na Star wars a Pánovi Prsteňov (elfovia sú TOP!). Možno preto som teraz taký magor...

Som strašne nesústredný, hyperaktívny človek (vraj mám ADHD...pff :D ). Vždy, keď som objavila nejaké nové hobby, vydržalo mi to max. 2 roky. Venovala som sa maľovaniu, karate, rádioamaterčine, futbalu a pod. Jediné dva záujmy, ktoré mi ostali a verím, že aj ostanú je astronómia a písanie. Vesmír ma fascinuje už od doby, kedy som ešte nevedela čítať a písať, keďže sa tomuto venoval aj môj otec. 

Písanie celkovo ma veľmi naplňuje a vetrá hlavu. Postupom času sa moje vyjadrovacie schopnosti zlepšili a som za to rada lebo, keď si porovnám to, čo som písala pred piatimi rokmi tak...ono sa to vlastne ani nedá porovnať. :D :D Improving je vidieť aj v Zakázanom ovocí na mne aj Hikari. Náš príbeh sa časom vyvíjal a koľkokrát tak, že sme ani netušili, že to vymyslíme niečo tak super (áno :D zase moje narcisistické reči). Písanie tohto príbehu nás veľmi baví a ja dúfam, že keď dokončíme tento príbeh, tak začneme niečo nové, pretože spoluprácu s Hikari zbožňujem. ♥

Ak by ste chceli mrknúť aj iné veci odomňa, stačí ísť sem na môj wtfpad. :D


O Hikari...

Naruto, Hinata

                                                                    Ahoj :)

Moje meno je Eliška, narodila som sa 7.12. a mám 18 rokov. Momentálne študujem na Strednej odbornej škole polygrafickej, odbor grafik digitálnych médií. Netuším, ako som sa dostala k písaniu ale viem, že už od základnej školy som skoro nikdy nemala problém so slohmi, hlavne keď som musela improvizovať. Jediné slohové žánre, ktoré mi ešte stále nejdú sú úvaha a článok.

Moja úplne prvá FanFiction sa volá Začiatok konca nášho príbehu, ktorá síce stále je na Konoha.cz, ale nie je dokončená a navyše to boli moje úplne začiatky s jednou kamarátkou, takže je to úplne na nič. :D Dôvod, prečo som vôbec začala písať je ten, že som chcela rozdávať tie pocity, ktoré som sama cítila pri čítaní iných FF. Zároveň som veľmi nekomunikatívny človek, takže pokiaľ ma niečo trápi, písanie je moja jediná cesta, ako to niekomu povedať. Taktiež nemám vôbec žiadne ego a preto som už veľakrát chcela skončiť s písaním, ale keď čítam aké emócie vzbudzuje naša FF v ľuďoch, vždy som sa k tomu vrátila.

Nemám veľa hobby. Málokedy som u niečoho vydržala dlhšie ako rok a za môj zatiaľ krátky život som vyskúšala vcelku veľa vecí. Jediné, ktoré ma ešte neomrzelo je práve písanie. Čo sa týka mojich záujmov, tie sú trochu hŕ. Povedala by som, že s každého niečo. Milujem Kóreu a Japonsko, takisto aj ich jazyky. Veľmi často hrám videohry, hlavne League of Legends //váálime na bote s Hikari! Som proste najlepší support!//, The Sims a nedávno som sa konečne dostala aj k Watch Dogs a Assassin's Creed. Som také veľké decko, takže môj obľúbený film je How to train your dragon, ktorý ak som nevidela stokrát, tak ani raz. :D

Veľa ľudí mi hovorí, že keď ma prvýkrát uvidia, tak mám okolo seba tzv. anjelikovskú auru, no keď ma spoznajú viac tak zistia, že opak je pravdou. A to dosť veľký opak. :D Moji najbližší kamaráti by o mne vedeli rozprávať také veci, ktoré by nikdy nemali vyjsť najavo.

Čo sa týka písania po ukončení Zakázaného ovocia... Fu, dúfam, že začneme písať ďalšiu spoluautorskú poviedku s Tanaris, ale aj dúfam, že sa konečne dostanem k FF, ktoré mám v hlave, len som moc lenivá ich písať. :D


Vytvorte si webové stránky zdarma!